Tejaca.darkbb.com

İnternet Dünyasının En Seviyeli En Kaliteli Forum Sayfası
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
TEJA
Yönetim
Yönetim

Kadın
Lakap : TEJA
Tecrübe :
100 / 100100 / 100

Madalyalar :
Rep :
24 / 10024 / 100

MesajKonu: Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak   Ptsi Mayıs 11, 2009 12:08 am

Bazen kuş olmak istedim bazende kelebek,gökyüzünde kaybolup kendimi serin rüzgarlara bırakıp dünyayı ve insanları izlemek.
O zaman tek tek görürdüm dünyanın ve insanların halini,can sıkan şeylere yukarıdan bakıp kendimi koruma şansım olurdu..

Yukarıda olunca ,beni üzemiyeceklerini düşündüm..en cok ne yapabilirlerdiki..yaa sapana taş koyup yaralar yada kelebekken yakalayıp kanatlarımı hoyratca koparıp öldürürlerdi..Yok olup giderdim..
en azından davranışları ile yada sözleri ile yaralayıp yüreğimin derinliklerinde iz bırakmazlardı..
Oysaki ne ucabiliyorum nede gökyüzünden olanları izleme şansım var..
buradayım ve olanları buradan izliyorum ve sürekli yara alıyorum,ölemeden binlerce kez ölüp ölüp diriliyorum.Her yara aldığımda isyan edip,haykırıyorum,ama ne anlayan nede gözyaşlarımı silen var...Herkesin kendince inandığı bi doğrusu var,belkide farkında bile değiller,bu kırılgan yüreğimin taa içini görebilende yok..
aslında bu dünyada hiç bişe yok...eğerki yüreğimin üşümesi bi gün gecerse işte o zaman kelebek olup yükseklerde huzur içinde kaybolacağım..

Oysaki ben bütün acımasızlığa,etrafımda oluşan bütün cirkinliklere,sahte sevgilere rağmen,herkese karşı içimde sevgiler büyüttüm,
umutlar yeşerttim yemyeşil...herkeste kır çiçeklerinin güzelliğini görmeye,bütün cam kırıklarımı bi araya toplayıp,onlardan yıldızlar yapmaya..sürekli mavi bi kelebek tutup avuçlarımda,insanlara sevgimi vermeye calıştım..

Şimdi gökkuşağı'nın bittiği yerde olmak ve kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak.

TEJA

Yazacağın varsa yarın olsun,yarın varsa yazacağın olsun

En son TEJA tarafından C.tesi Tem. 02, 2011 10:47 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://tejaca.darkbb.com
Amon-Ra
Üye
Üye

Erkek
Tecrübe :
0 / 1000 / 100

Madalyalar :
Rep :
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak   Ptsi Mayıs 11, 2009 11:23 am

yüreğine sağlık canım.mükemmel bir yazı olmuş :cry:
TEJA
Yönetim
Yönetim

Kadın
Lakap : TEJA
Tecrübe :
100 / 100100 / 100

Madalyalar :
Rep :
24 / 10024 / 100

MesajKonu: Geri: Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak   Çarş. Mayıs 13, 2009 1:54 am

yorumun için teşekkür ederim sağol :)

Yazacağın varsa yarın olsun,yarın varsa yazacağın olsun
http://tejaca.darkbb.com
By_SeRSeRi
Moderatör
Moderatör

Erkek
Lakap : By_SeRSeRi
Tecrübe :
0 / 1000 / 100

Madalyalar :
Rep :
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak   Ptsi Ağus. 30, 2010 12:05 pm

sen hep özgür olamak isteyen bir kelebeksin can..
Hayat gönlünce olsun inşallah
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak   Bugün 6:42 pm

Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türk Olarak Doğdum,Türk Olarak Ölürüm
» Camp Rock 2 yi burdan izleyebilirsiniz!!!
» Bi Rain Resimleri
» kurdela nakışı çiçek-ağaç dalı yapma..
» mekkeyi medineyi görmek