Tejaca.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tejaca.darkbb.com

İnternet Dünyasının En Seviyeli En Kaliteli Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Radyo Tejaca.FM
EN SON MESAJLAR
Konu Yazan GöndermeTarihi
Perş. Ağus. 04, 2022 5:01 am
C.tesi Ekim 07, 2017 8:13 am
C.tesi Ekim 07, 2017 7:37 am
Ptsi Mart 19, 2012 9:29 am
Cuma Kas. 25, 2011 5:42 am
Paz Eyl. 25, 2011 2:35 am
C.tesi Haz. 11, 2011 1:46 pm
C.tesi Haz. 11, 2011 12:44 pm
C.tesi Haz. 11, 2011 12:21 pm
Cuma Mayıs 27, 2011 12:14 pm
En iyi yollayıcılar
TEJA
Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... IbackcatgdAç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... IvotingbarAç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... Ivotercap 
Kralicem
Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... IbackcatgdAç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... IvotingbarAç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... Ivotercap 
S3rserii
voyagerm
By_SeRSeRi
Amon-Ra
SABRİ
DaRLiNG
kurtCHEbe
torex

Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim.....

2 posters
YazarMesaj
Kralicem
Uzman Üye
Uzman Üye

Tecrübe :
Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... Right_bar_bleue

Madalyalar : Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... 505f10ce58b8d08a5c43c1a275a6ca7f
Rep :
Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... Right_bar_bleue

Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... Empty
MesajKonu: Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim.....   Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... Pixel_10Salı Kas. 25, 2008 11:14 am

Adam bir akşam vakti hanımına:
-Yarın yağmur yağarsa evdeyim.Yok eğer yağmazsa tarlaya gidip çift süreceğim demiş.
Hanımı:
-İnşallah söyle bey inşallah.
Adam:
-Ne inşallahı hanım,bunun inşallahı maşallahı mı var.Zira ortada iki seçenek var,bir üçüncüsü yok ki,dedim ya,yağarsa evdeyim,yağmazsa tarladayım, der.
Hasılı hanımı,sen yinede inşallah de,bakalım sabah ola hayr ola diye,ne kadar ısrar etsede,Adam inadına demez inşallah.
Neysee,Sabah olur,hava açık ve gayet güzeldir.Bizim ki hazırlanır ve yola çıkar.Derken olan olur.
Şöyleki:
O gece bir cinayet işlenmiş ve her yerde faili aranıyormuş.
Tam o sırada bizimkinin etrafı sarılır ve hiç bir yere gidemezsin derler.
Zira çizilen robot resim onunkinin tıpatıp aynısı.
Her ne kadar ben masumum bu işte bir karışıklık var dese de kar etmez ve içeri alınır.
Sorgu süal derken hasılı sabaha kadar adam ecel terleri döker.
Yorucu,bir o kadar da meşakkatli geçen bir geceden sonra,gelen bir haberle,gerçek failin yakalandığı ve suçsuz olan bu adamın da derhal serbest bırakılması şeklinde anons yapılr.Ve adam serbest bırakılır.

Adam,Başına gelen bunca aksilikten sonra iyice yıkılmış,güç takatı kesilmiş,iki büklüm olmuş bir halde Evinin kapısını çalar.Hanımı,
-KİM O ? diye seslenince,Adam:
-"AÇ KAPIYI AÇ HANIM.İNŞALLAH GELEN BENİM."der.
TEJA
Yönetim
Yönetim
TEJA

Kadın
Lakap : TEJA
Tecrübe :
Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... Right_bar_bleue

Madalyalar : Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
Rep :
Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... Left_bar_bleue24 / 10024 / 100Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... Right_bar_bleue

Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... Empty
MesajKonu: Geri: Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim.....   Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim..... Pixel_10Salı Kas. 25, 2008 11:23 am

heheh,güzeldi D
https://tejaca.yetkin-forum.com

Aç Kapıyı Hanım.İnşallah Ben Geldim.....
1 sayfadaki 1 sayfası