Tejaca.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tejaca.darkbb.com

İnternet Dünyasının En Seviyeli En Kaliteli Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Similar topics
    Radyo Tejaca.FM
    EN SON MESAJLAR
    Konu Yazan GöndermeTarihi
    Perş. Ağus. 04, 2022 5:01 am
    C.tesi Ekim 07, 2017 8:13 am
    C.tesi Ekim 07, 2017 7:37 am
    Ptsi Mart 19, 2012 9:29 am
    Cuma Kas. 25, 2011 5:42 am
    Paz Eyl. 25, 2011 2:35 am
    C.tesi Haz. 11, 2011 1:46 pm
    C.tesi Haz. 11, 2011 12:44 pm
    C.tesi Haz. 11, 2011 12:21 pm
    Cuma Mayıs 27, 2011 12:14 pm
    En iyi yollayıcılar
    TEJA
    Sizin yazılarınız IbackcatgdSizin yazılarınız IvotingbarSizin yazılarınız Ivotercap 
    Kralicem
    Sizin yazılarınız IbackcatgdSizin yazılarınız IvotingbarSizin yazılarınız Ivotercap 
    S3rserii
    voyagerm
    By_SeRSeRi
    Amon-Ra
    SABRİ
    DaRLiNG
    kurtCHEbe
    torex

Sizin yazılarınız

4 posters
    YazarMesaj
    TEJA
    Yönetim
    Yönetim
    TEJA

Kadın
    Lakap : TEJA
    Tecrübe :
    Sizin yazılarınız Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sizin yazılarınız Right_bar_bleue

Madalyalar : Sizin yazılarınız 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    Rep :
    Sizin yazılarınız Left_bar_bleue24 / 10024 / 100Sizin yazılarınız Right_bar_bleue

Sizin yazılarınız Empty
    MesajKonu: Sizin yazılarınız   Sizin yazılarınız Pixel_10Paz Eyl. 07, 2008 9:35 pm

Bu bölümde sadece size ait yazılarınızı paylaşabilirsiniz.Bu bölüme alıntı yapmamalısınız cünki bu bölüm yanlız size aittir
    https://tejaca.yetkin-forum.com
    S3rserii
    Yazar
    Yazar
    S3rserii

Erkek
    İş/Hobiler : mekanık teknısyenı
    Lakap : S3rseriii
    Tecrübe :
    Sizin yazılarınız Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sizin yazılarınız Right_bar_bleue

Madalyalar : Sizin yazılarınız B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    Rep :
    Sizin yazılarınız Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Sizin yazılarınız Right_bar_bleue

Sizin yazılarınız Empty
    MesajKonu: Geri: Sizin yazılarınız   Sizin yazılarınız Pixel_10C.tesi Ara. 06, 2008 3:07 pm

yafff benım nıck ım lakabım kendımı bıldım bılellı S3rseriii dir tabı dogal olarak ınsanlar S3rseriii lafını duyunca hor goruyolar ama bıledıklerı bırsey var ben dıger serseri lerden degılım sokakta buyumedık cok sukur ama sokakın zorluklarını bılırız az cok

cocugun bırısı sevmıs hemde cok sevmıs kıza delıler gıbı asık olmus kızda cocugu sevmıs gel zaman gıt zaman kızın aılesı cocuga kızı vermemısler eee cocuk da ne yapsın onun ıcın herseyı yapmıs adını yollarda ates yazmıs kızın gectıgı sokaklara ısmını yazmıs onun ıcın gece gunduz sokaklarada yatmıs hal bu olunca cocuga S3rseriii demısler...
    eger S3rserilik buysa dedim asıl S3rseriii ben olmak ıstıyorum bu olayı duydugum ılk gunden berı bu sekılde yasıyorum ınsanlar her zaman anı yenıden yasar ask acıdır bılıne bılıne yasanır unutmayın herkez S3rseriii dir
    TEJA
    Yönetim
    Yönetim
    TEJA

Kadın
    Lakap : TEJA
    Tecrübe :
    Sizin yazılarınız Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sizin yazılarınız Right_bar_bleue

Madalyalar : Sizin yazılarınız 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    Rep :
    Sizin yazılarınız Left_bar_bleue24 / 10024 / 100Sizin yazılarınız Right_bar_bleue

Sizin yazılarınız Empty
    MesajKonu: Geri: Sizin yazılarınız   Sizin yazılarınız Pixel_10C.tesi Ara. 06, 2008 3:14 pm

duyguları ifade etmek güzel bişe,insan duygularını yazıya döktüğünde dahada rahatlıyor bence...ben orta öğretim ve lise dönemlerimde birine kızdığımda bişe diyemediysem..içim içimi yerdi..ve alırdım elime kağıdı kalemi...içimden ne kızgınlık geciyorsa yazardım yazardım...sora okurdum ve bi müddet sora sinirim gecerdi yazdığımı yırtar atardım :)
    https://tejaca.yetkin-forum.com
    S3rserii
    Yazar
    Yazar
    S3rserii

Erkek
    İş/Hobiler : mekanık teknısyenı
    Lakap : S3rseriii
    Tecrübe :

Rep :
    Sizin yazılarınız Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Sizin yazılarınız Right_bar_bleue

Sizin yazılarınız Empty
    MesajKonu: Geri: Sizin yazılarınız   Sizin yazılarınız Pixel_10C.tesi Ara. 06, 2008 11:30 pm

anamn sen benden S3rserii sin desene (:(:(:(: saka bı yana gercekten bırını kırmktansa senmın yaptıgın en dogrusu...
    torex
    Üye
    Üye

Tecrübe :

Rep :
    Sizin yazılarınız Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Sizin yazılarınız Right_bar_bleue

Sizin yazılarınız Empty
    MesajKonu: Geri: Sizin yazılarınız   Sizin yazılarınız Pixel_10Salı Ocak 06, 2009 8:17 am

sviyorum ülennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    By_SeRSeRi
    Moderatör
    Moderatör
    By_SeRSeRi

Erkek
    Lakap : By_SeRSeRi
    Tecrübe :

Rep :

Sizin yazılarınız Empty
    MesajKonu: Geri: Sizin yazılarınız   Sizin yazılarınız Pixel_10Perş. Tem. 29, 2010 11:57 pm

senin gözündeki serserilik sevgiliye duyulan aşk sadece. bir kıyaslana olarak kendini yakın hissetmişsin. Serserilik Sadece aşk değil, sadece SOKAKTA kalmak ta değil. Kelimenin Türkçemizdeki ve halk arasındaki anlamı pek hoş değil. Ama şunu unutmayın ki Kötü huylu veya sokakta kalan kimse ben serseriyim demez. Ben bu güne kadar rastlamadım. Bana sorarsanız nickin neden Serseri Bu da uzun bir hikaye inşallah başka bir zaman paylaşım Saygılar....

Sizin yazılarınız
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -