Tejaca.darkbb.com

İnternet Dünyasının En Seviyeli En Kaliteli Forum Sayfası
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

BU BÖLÜM KAPATILSIN DİYENLER KAPATILMASADA ADI DEĞİŞTİRİLSİN DİYENLER BU YANA

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
kurtCHEbe
Üye
Üye

Erkek
Tecrübe :
0 / 1000 / 100

Rep :
1 / 1001 / 100

MesajKonu: BU BÖLÜM KAPATILSIN DİYENLER KAPATILMASADA ADI DEĞİŞTİRİLSİN DİYENLER BU YANA   Cuma Ekim 10, 2008 3:56 am

Harcanan her türlü emeğe saygım sonsuzdur fakat bu bölüm benim biraz içimi gıdıkladı kiminize göre doğru kiminize göre ise yanlış bir düşünce içerisinde olabilirim fakat ben şunu önermek istiyorum
Bizler daha kendi yaşadığımız toprakları tanıyamadan bir başka ülkenin bir başka kültürün topraklarını tanımamızın bize kazandıracağı hiçbir şey olamayacağı kanısındayım
bizler kendi yaşadığımız topraklara yabancıyız bu forumda bir Paris yerine ülkemin doğusundan batısından kuzeyinden güneyinden bir ilimizin veya il il zor olsada yöremizin yerleşim şekillerini görselleyen eh oraların fotolarını yayınlarken iyi kötü halkı ve yaşam şekli ile o zor olan yaşam koşullarına nasıl katlanabildiklerini anlatabilen bir iki satır birşeyler olsa en azından gitmesekte biraz olsun buda varmış dememiz bizlere daha çok şey kazandırır gibime geliyor
bugün türkiyedeki insanların parise madrid e roma ya vs vs gitme olasılığı çok düşükken türkiyenin 81 ili ve 1100 civarındaki ilçesine gitme olasılığı daha yüksektir.
TEJA
Yönetim
Yönetim

Kadın
Lakap : TEJA
Tecrübe :
100 / 100100 / 100

Madalyalar :
Rep :
24 / 10024 / 100

MesajKonu: Geri: BU BÖLÜM KAPATILSIN DİYENLER KAPATILMASADA ADI DEĞİŞTİRİLSİN DİYENLER BU YANA   C.tesi Ekim 11, 2008 10:35 am

tabiki söylediklerin çok doğru yurdumuzu tanıtmak ve yurdumuz hakkında paylaşımlarda bulunmamız cok doğru :)

fakat Türkiyem diye özel bi bölüm zaten acılmıştır burdan bakılabilir :)

http://tejaca.darkbb.com/benim-memleketim-f119/

Yabancı ülkeler bölümü ise
merak eden ve diğer ülkeleride tanımak isteyen arkadaşlarımız olabilir düşüncesi ile acılmıştır...

Yazacağın varsa yarın olsun,yarın varsa yazacağın olsun
http://tejaca.darkbb.com

BU BÖLÜM KAPATILSIN DİYENLER KAPATILMASADA ADI DEĞİŞTİRİLSİN DİYENLER BU YANA
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası